WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ SPONSORING FOLDER
KONFERENCJA. 16 MAJA 2016
RYNEK PACZEK 2016
Honorowy patronat: Pani Magdalena Gaj
Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej
Hotel Courtyard by Marriott w Warszawie (ul. Żwirki i Wigury 1)

PRELEGENCI I PANELIŚCI
:Karol Krzywicki - Dyrektor Departamentu Rynku Pocztowego w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Zastępca Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej odpowiedzialny za rynek pocztowy w latach 2014-2016. Wcześniej w l. 2005-2014 Dyrektor Departamentu Rynku Pocztowego w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Od 2000 roku związany z sektorem pocztowym (Ministerstwo Łączności; Ministerstwo Infrastruktury; Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty; Urząd Komunikacji Elektronicznej).
Uczestnik prac legislacyjnych m.in.nad ustawą o swobodzie działalności gospodarczej, nowelizacji Prawa Pocztowego oraz projektu nowego Prawa Pocztowego implementującego III Dyrektywę Pocztową. Reprezentuje Prezesa UKE w pracach Komitetu Dyrektywy Pocztowej w Komisji Europejskiej, jest członkiem Komitetu Kontaktowego Europejskiej Grupy Regulatorów Pocztowych (CERP) oraz Światowego Związku Pocztowego (UPU).

Grzegorz Kurdziel - Członek Zarządu ds. Sprzedaży w Poczcie Polskiej S.A. Wcześniej przeszedł karierę zawodową od listonosza przez stanowiska kierownicze w pionie sprzedaży, zastępcę i dyrektora regionu sprzedaży po stanowisko Dyrektora Zarządzającego Sprzedażą w Segmencie Klienta Kluczowego. Pełnił również stanowisko Członka Zarządu i sekretarza Rady Nadzorczej w spółce kapitałowej. Absolwent politologii i nauk społecznych na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Ukończył także studia podyplomowe na kierunki marketing i zarządzanie oraz studia doktoranckie w zakresie nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Szczecińskim.

Rafał Pietrwalski - Zastępca Dyrektora Zarządzającego Sprzedażą ds. Rozwoju Usług w Segmencie Klienta Biznesowego, Poczta Polska S.A.

Rafał Brzoska - Założyciel i współwłaściciel spółek z Grupy Integer.pl S.A. , w tym InPost S.A., InPost Paczkomaty Sp. z o.o. oraz EasyPack. Zarządza rozwojem drugiej co wielkości na świecie sieci Paczkomatów, które obecne są m.in. w Polsce, Estonii, Rosji, Chile i Australii. Rozwija liczne nowe biznesy w sektorze e-gospodarki.

Krystian Szostak  - Członek Zarządu ds. regulacyjno-prawnych, InPost S.A.

Adam Tomczak - Prezes Zarządu X-Press Couriers Sp. z o.o., firmy kurierskiej wdrażającej usługę SameDayDelivery na polskim rynku m.in. dla sieci drogerii Rossmann.

Rafał Zgorzelski - doktor nauk humanistycznych w specjalności dzieje komunikacji pocztowej, ekspert do spraw rynku pocztowego i kurierskiego związany z branżą od ponad 14 lat, autor licznych komentarzy i publikacji o tej tematyce. Prezes Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych (zrzeszającego m.in. InPost S.A. oraz Polską Grupę Pocztową S.A.)

Michał Mazur - Partner, PwC Polska.

Grzegorz Urban - Dyrektor, PwC Polska.

Przemysław Tomków - projektant i konstruktor, koordynator projektów cywilnych dronów w WB Electronics S.A. - liderze produkcji dronów dla wojska i biznesu (m.in. branży transportowej i kolejowej).

dr Rafał Szczęsny- doktor nauk prawnych, radca prawny, Partner Zarządzający w kancelarii Kobiela Szczęsny.

Jakub Kubalski - Associate, Radca Prawny, kancelaria prawna Domański Zakrzewski Palinka.

Janina Fornalik - Doradca podatkowy w kancelarii prawno-podatkowej MDDP.

Agnieszka Pajurek - doradca podatkowy, Senior Associate w kancelarii prawnej SSW Spaczyński Szczepaniak i Wspólnicy. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów z branży finansowej. Tworzy, wdraża i opiniuje struktury podatkowe wykorzystujące instrumenty finansowe. Zajmuje się projektami usprawniającymi możliwość odliczenia VAT w przedsiębiorstwach. Posiada bogate doświadczenie w zakresie przekształceń i restrukturyzacji grup kapitałowych oraz reprezentuje klientów w trakcie postępowań przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Anna Stolarczyk - Starszy Specjalista w Zakładzie Sieci i Usług Społeczeństwa Informacyjnego w Instytucie Łączności- Państwowym Instytucie Badawczym. Autorka licznych opracowań, raportów i analiz dotyczących rynku pocztowego i kurierskiego w Polsce. Współautorka raportu Instytutu Łączności pt. "Porównanie działalności Poczty Polskiej i operatorów alternatywnych na krajowym rynku usług pocztowych" oraz publikacji "Odbiór w punkcie - wsparcie logistyki firm na rynku e-commerce".
WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ SPONSORING FOLDER
 
  Copyright © 2008-2010 Adventure Consulting. Wszelkie prawa zastrzeżone.