WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ SPONSORING FOLDER
KONFERENCJA. 8 MARCA 2016   IV EDYCJA
FORUM TECHNOLOGICZNE POCZTA XXI WIEKU
Hotel Courtyard by Marriott w Warszawie (ul. Żwirki i Wigury 1)

PRELEGENCI :

(zaproszony) Kazimierz Smoliński - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa;


Karol Krzywicki - Dyrektor Departamentu Rynku Pocztowego w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Zastępca Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej odpowiedzialny za rynek pocztowy w latach 2014-2016. Wcześniej w l. 2005-2014 Dyrektor Departamentu Rynku Pocztowego w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. Od 2000 roku związany z sektorem pocztowym (Ministerstwo Łączności; Ministerstwo Infrastruktury; Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty; Urząd Komunikacji Elektronicznej).
Uczestnik prac legislacyjnych m.in.nad ustawą o swobodzie działalności gospodarczej, nowelizacji Prawa Pocztowego oraz projektu nowego Prawa Pocztowego implementującego III Dyrektywę Pocztową. Reprezentuje Prezesa UKE w pracach Komitetu Dyrektywy Pocztowej w Komisji Europejskiej, jest członkiem Komitetu Kontaktowego Europejskiej Grupy Regulatorów Pocztowych (CERP) oraz Światowego Związku Pocztowego (UPU).

Przedstawiciel Zarządu Poczty Polskiej S.A.

Rafał Brzoska - Założyciel i współwłaściciel spółek z Grupy Integer.pl S.A. , w tym InPost S.A., InPost Paczkomaty Sp. z o.o. oraz EasyPack. Zarządza rozwojem drugiej co wielkości na świecie sieci Paczkomatów, które obecne są m.in. w Polsce, Estonii, Rosji, Chile i Australii. Rozwija liczne nowe biznesy w sektorze e-gospodarki.

Dariusz Stolarczyk - Wiceprezes Zarządu Ruch S.A. odpowiedzialny za działalność operacyjną, w tym logistykę oraz IT, a także rozwój obszaru e-commerce i usług logistycznych. Wcześniej od 2007 roku związany z NFI Empik Media and Fashion, gdzie zajmował m.in. stanowiska członka zarządu NFI EMF, dyrektora ds. operacji, IT i łańcucha dostaw oraz Dyrektora Zarządzającego Empik Digital. Przed 2007 roku związany z firmą Accenture, m.in. jako lider praktyki handlu detalicznego w Europie Środkowej i Rosji oraz członek kierownictwa Accenture w Polsce.

Aleksander Skałka - Dyrektor Działu Konsultingu w firmie Benhauer operatorze systemu SALESmanago - polskiego systemu z zakresu Marketing Automation zdobywającego regionalne i światowe rynki. System oferuje narzędzia do identyfikacji osób wchodzących na strony www, monitorowania ich zachowań, budowania indywidualnych profili behawioralnych klientów oraz zautomatyzowania i personalizacji procesów e-marketingowych. Związany z firmą Benhauer od 2010 roku, odpowiada za rozwój produktu oraz budowanie wiedzy nt. możliwości systemu. Posiada bogate doświadczenie przy wdrażaniu zaawansowanych procesów automatyzacji marketingu i sprzedaży.


Marcin Warzocha - Prezes Zarządu Coolomat Sp. z o.o., spółki, która we współpracy z siecią delikatesów Alma wprowadziła, jako pierwsza w Polsce, na rynek sieć coolomatów (lodówkomatów) umożliwiających przechowywanie oraz odbiór świeżych artykułów spożywczych o dowolnej porze dnia i nocy.

Michał Mazur - Partner, PwC Polska.

Grzegorz Urban - Wice-Dyrektor, Strategy&Operations Consulting, PwC Polska.

Michał Płotnicki - Senior Manager w Zespole Fuzji i Przejęć w EY (Ernst&Young).  Ma na koncie kilkadziesiąt zakończonych sukcesem transakcji. Specjalizuje się w rynku pocztowym i kurierskim. Doradzał m.in. w zakończonych sukcesem projektach transakcyjnych, jako doradca wiodący M&A dla takich klientów, jak Siódemka, OPEK, Integer.pl, K-EX. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Uczestnik prestiżowych programów treningowych w zakresie doradztwa M&A amerykańskiego Instytutu National Association of Certified Valuators and Analysts (NACVA).

Maciej Klimek - Project Leader w Boston Consulting Group.

Piotr Miszczak - Senior Sales Engineer Poland&Baltics w Zebra Technologies.

 

WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ SPONSORING FOLDER
 
  Copyright © 2008-2010 Adventure Consulting. Wszelkie prawa zastrzeżone.