WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ SPONSORING FOLDER

INFO

KONFERENCJA. 8 MARCA 2016   IV EDYCJA
FORUM TECHNOLOGICZNE POCZTA XXI WIEKU 2016
FORUM NOWOCZESNYCH DOSTAW
CYFRYZACJA MOBILNOŚĆ AUTOMATYZACJA E-COMMERCE
Hotel Courtyard by Marriott w Warszawie (ul. Żwirki i Wigury 1)

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do udziału w IV edycji Forum Technologicznego Poczta XXI wieku - największego wydarzenia konferencyjnego poświęconego nowoczesnym dostawom, cyfryzacji usług pocztowych, mobilności, poczcie hybrydowej, obsłudze sektora e-commerce, automatyzacji procesów pocztowych i innym innowacjom na rynku dostaw (pocztowym, kurierskim i logistycznym).

Ubiegłoroczna trzecia edycja konferencji zgromadziła ponad 70 menadżerów reprezentujących najważniejszych operatorów pocztowych i kurierskich oraz wiodących dostawców technologii i rozwiązań dla sektora pocztowo-kurierskiego.
Zapraszamy do obejrzenie raportu z ubiegłorocznego Forum : Raport Forum Technologiczne 2015

RYNEK DOSTAW WOBEC WYZWAŃ CYFRYZACJI I NOWOCZESNOŚCI.

Tegoroczną edycję Forum otworzy wystąpienie przedstawiciela Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, który przedstawi strategię nowego rządu w zakresie cyfryzacji usług pocztowych i rozwoju e-usług publicznych przy wykorzystaniu potencjału Poczty Polskiej.

Wspólnie z przedstawicielami rządu, regulatora oraz operatorów zastanawiać się będziemy, jak powinna przebiegać współpraca rządu oraz operatorów pocztowych i kurierskich, a także firm z sektora e-commerce w zakresie wdrażania projektów e-administracji, cyfryzacji usług komunikacji, tworzenia Jednolitego Rynku Dostaw i uwarunkowań prawnych oraz podatkowych rozwoju cross-border e-commerce.

CYFRYZACJA USŁUG POCZTOWYCH A TREND SPADKOWY W USŁUGACH POCZTOWYCH.

Poczta Polska i operatorzy alternatywni przedstawią świadczone już i dopiero projektowane nowe usługi odpowiadające na wyzwania czasów e-komunikacji. Zastanowimy się czy hybrydowe i cyfrowe usługi pocztowe są w stanie ograniczyć trend spadkowy w usługach pocztowych.

Zaproszeni eksperci z PwC (Michał Mazur), EY (Michał Płotnicki) oraz Boston Consulting Group (Maciej Klimek) w trzech autorskich wystąpieniach przedstawią studia przypadków innowacyjnych usług wdrażanych przez globalnych liderów rynku usług pocztowych i kurierskich.

NOWOCZESNE MODELE DOSTAW WOBEC OCZEKIWAŃ KLIENTÓW.

Jak sprostać rosnącym oczekiwaniom e-klientów wobec dostawców ?  Jak poradzić sobie z wyzwaniami logistycznymi  i technologicznymi ? W jakim kierunku rozwijać się będzie lokalny, regionalny i globalny rynek dostaw ?
Dyskutować będą o tym w drugiej części konferencji prezesi firm operatorskich, liderzy rynku dostaw i kreatorzy innowacji.
Założyciel i właściciel InPost Rafał Brzoska mówić będzie o kreowaniu trendów i nowych modelach dostaw na globalnym rynku pocztowo-kurierskim.
Dariusz Stolarczyk, Wiceprezes Zarządu Ruchu, będzie mówił o innowacyjnych i kompleksowych usługach dostawcy dla sektora e-commerce obejmujących dostawy, obsługę zwrotów oraz outsourcing logistyczny.
Założyciele SALESmanago mówić będą o roli systemów Marketing Automation w erze wielokanałowości komunikacji z klientem usług pocztowych i kurierskich.

Dyskutować będziemy również o wyzwaniach logistycznych i technologicznych branży pocztowej i kurierskiej takich, jak : ostatnia mila, logistyka zwrotów czy zwiększenie efektywności pracy kurierów.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA NA RYNKU DOSTAW (POCZTOWYM, KURIERSKIM, LOGISTYCZNYM).

W ostatniej części konferencji zaprezentowane będą nowe rozwiązania dla operatorów pocztowych i kurierskich, jak i nowe usługi w zakresie dostaw.

Grzegorz Urban z PwC omówi globalne trendy w zakresie innowacyjnych modeli dostaw opartych o zasady economy of sharing (m.in. usługi Uber Rush, Uber Merchant Delivery), zastosowanie nowoczesnych technologii (m.in. Google Shopping Express, Amazon Prime Air, eBay SameDayDelivery) czy zastosowanie technologii druku 3 D w e-commerce ("wydrukuj sobie produkt").

Marcin Warzocha (Założyciel i Prezes Zarządu Coolomat) zaprezentuje pierwszy na polskim rynku - lodówkomat (coolomat), czyli innnowacyjny system przechowywania i wydawania artykułów spożywczych 24h.

Przedstawione zostaną możliwości zastosowania dronów w działalności pocztowo-kurierskiej, w tym innowacyjny system sterowania ruchem dronów w obszarach aglomeracji.

Eksperci z Zebra Technologies mówić będą o zastosowaniu zdobyczy internetu rzeczy w logistyce i branży pocztowo-kurierskiej.


Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w prestiżowych i praktycznych wnętrzach Hotelu Courtyard by Marriott znajdującego się bezpośrednio przy lotnisku Chopina w Warszawie. 
Główne obrady konferencji odbywać się będą w przestronnej sali Balowej im. Żwirki i Wigury (325 m2), a w pojemnym foyer konferencyjnym odbędzie się część wystawienniczo-targowa konferencji.
Operatorzy i dostawcy technologii będą prezentować tam najnowsze rozwiązania i produkty technologiczne dla branży pocztowo-kurierskiej. Foyer konferencyjne, restrauracje i bar kawowy zachęcają do kuluarowych rozmów biznesowych i towarzyskich.


Lista firm, które uczestniczyły w Forum Technologicznym 2015 :

> Arvato Services Polska (Bertelsmann Media Sp. z o.o.)
> Citizen Systems Europe
> Comp S.A.
> Crown Plastics Company
> Deloitte Consulting S.A.
> DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
> Ferag Polska Sp. z o.o.
> Honeywell
> InPost S.A.
> Kobiela Szczęsny Radcy Prawni Sp.p.
> Koncept-L S.A.
> Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji
> Ogólnopolski Związek Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych
> Poczta Polska S.A.
> Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.
> Polska Grupa Pocztowa S.A.
> PostMaster Sp. z o.o. (Austrian Post Group)
> Prografix Sp. z o.o.
> PwC Polska Sp. z o.o.
> Sheepla.pl Sp. z o.o. 
> SIGNificant Signature GmbH
> Wincor Nixdorf Sp. z o.o.
> WRH Global Poland Sp. z o.o.
> Vitronic GmBH
> Zebra Technologies Europe
> Zebra Technologies Italy s.r.l. 

Firmy zainteresowane współpracą partnerską, wygłoszeniem wystąpienia, prezentacją produktów w części targowej konferencji zapraszamy do współpracy partnerskiej : Informacje o współpracy

Uczestników indywidualnych zapraszamy do udziału indywidualnego.

Zapraszam serdecznie do udziału w konferencji.

Michał Putkiewicz
Prezes Zarządu
Adventure Consulting Sp. z o.o.PLATYNOWY PARTNER
PATRONATPATRONAT
MEDIALNY


 
WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ SPONSORING FOLDER
 
 
  Copyright © 2008-2010 Adventure Consulting. Wszelkie prawa zastrzeżone.