WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ FOLDER KONFERENCJI
 
  KONFERENCJA. 19 MAJA 2011 (III EDYCJA)
UMOWY W ENERGETYCE
Hotel Mercure F.Chopin w Warszawie (Al. Jana Pawła II 22)

PRELEGENCI :  

mec. Przemysław Kałek -  radca prawny, kierujący Działem Energetycznym w kancelarii Sołtysiński, Kawecki, Szlęzak Sp.k. Wcześniej przez kilka lat dyrektor departamentu prawnego Grupy RWE w Polsce. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami energetycznymi. Uczestniczył w szeregu postępowań dotyczących uzyskiwania koncesji, zatwierdzania taryf, warunków dostępu do sieci, w tym przed Sądem Najwyższym w precedensowych sprawach dotyczących prawa do korzystania z nieruchomości zajętych pod infrastrukturę energetyczną.

Mec. Katarzyna Radzewicz  radca prawny, senior associate w kancelarii prawnej Domański, Zakrzewski, Palinka Sp.k. Specjalizuje się w prawie energetycznym i prawie zamówień publicznych, doradza także w branżowych transakacjach M&A oraz sektorowych procesach restrukturyzacyjnych i prywatyzacyjnych. W dotychczasowej, ponad 10-letniej praktyce zdobyła bogate doświadczenia w projektach realizowanych dla podmiotów z branży gazowej, energetycznej, ciepłowniczej i paliwowej.  

Mec. Maciej Kruś - radca prawny, senior associate w kancelarii prawnej Spaczyński, Szczepaniak i Wsp. Sp.k. Specjalizuje się w prawie energetycznym oraz obsłudze prawnej nieruchomości i inwestycji infrastrukturalnych.

Mec. Agata Bator - senior associate w kancelarii prawnej Domański, Zakrzewski, Palinka Sp.k  Specjalizuje się w prawie energetycznym i prawie pracy. Zajmuje się bieżącym doradztwem dla przedsiębiorstw energetycznych i gazowniczych.

Dr Grzegorz Wąsiewski radca prawny w  kancelarii White&Case. Specjalizuje się w prawie energetycznym, prawie geologicznym i górniczym oraz regulacjach prawnych sektora gazowniczego. Uczestniczył w prywatyzacji sektora energetycznego oraz doradzał m.in. w kwestiach prawnych związanych z infrastrukturą systemu przesyłowego.
PARTNERZY
PATRONI MEDIALNI


WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ FOLDER KONFERENCJI
 
 
  Copyright © 2008-2010 Adventure Consulting. Wszelkie prawa zastrzeżone.