WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ SPONSORING FOLDER

INFO

KONFERENCJA. 13 MARCA 2017   V EDYCJA
FORUM TECHNOLOGICZNE 2017
FORUM NOWOCZESNYCH DOSTAW
AUTOMATYZACJA  MOBILNOŚĆ  CYFRYZACJA  ECOMMERCE

HONOROWY PATRONAT : PAN MARCIN CICHY, PREZES URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ.
Hotel Courtyard by Marriott w Warszawie (ul. Żwirki i Wigury 1)

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do udziału w V edycji Forum Technologicznego 2017 - Forum Nowoczesnych Dostaw - największego wydarzenia konferencyjnego poświęconego nowoczesnym dostawom, cyfryzacji usług pocztowych, mobilności, poczcie hybrydowej, obsłudze sektora e-commerce, automatyzacji procesów pocztowych i innym innowacjom na rynku dostaw (pocztowym, kurierskim i logistycznym).

RYNEK DOSTAW WOBEC WYZWAŃ CYFRYZACJI I INNOWACYJNOŚCI.

Wystąpienie otwierające konferencję wygłosi Pan Minister Kazimierz Smoliński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, który mówić będzie o roli Poczty Polskiej w budowie bezpiecznego, cyfrowego państwa.

Zastępca Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej Pan Karol Krzywicki mówić będzie o wyzwaniach regulacyjno-prawnych zmian technologicznych na rynku dostaw oraz kolejnych etapach budowy Jednolitego Rynku Cyfrowego i Jednolitego Rynku Dostaw w Unii Europejskiej.

Członek zarządu Poczty Polskiej Pan Tomasz Dąbrowski przedstawi innowacyjne usługi wdrażane przez Pocztę odpowiadające na wyzwania cyfryzacji, mobilności i automatyzacji.

Wiodący operatorzy pocztowi, paczkowi i kurierscy przedstawią najnowsze usługi i innowacje wprowadzane w ich firmach odpowiadające na rosnące oczekiwania klientów m.in. usługi mobilne świadczone przez listonoszy i kurierów, płatności mobilne, innowacyjne rozwiązania wyzwań ostatniej mili i obsługi zwrotów, usługi SameDayDelivery.

INNOWACYJNE MODELE BIZNESOWE I USŁUGI NA RYNKU DOSTAW.

Kacper Winiarczyk, Dyrektor Generalny Uber w Polsce, przedstawi plany wejścia Uber na rynek paczek i usług kurierskich oraz usługi kurierskie świadczone przez Uber w innych krajach (m.in. Uber Rush, Uber Merchant Delivery oraz Uber Cargo).

Adam Tomczak, Prezes Zarządu X-Press Couriers, opowie o doświadczeniach ze świadczenia usług SameDayDelivery oraz wyzwaniach biznesowych i technologicznych związanych z rozwojem usług Cross-Border.

Eksperci z firmy PwC zanalizują globalne trendy w zakresie innowacyjnych usług logistycznych - porównają nowe usługi wdrażane przez klasycznych operatorów pocztowych i kurierskich z innowacyjnymi projektami firm nowej gospodarki (Amazon; Uber; Google etc.), w tym projekty zastosowania dronów, pojazdów autonomicznych, druku 3 D i innych innowacji.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA I TECHNOLOGIE NA RYNKU DOSTAW.

Przemysław Tomków, odpowiedzialny za projekty cywilnego zastosowania dronów w WB Electronics, mówić będzie o  możliwościach zastosowania dronów na rynku dostaw paczek.

Mateusz Ossowski, Head of New Business w platformie SalesManago, przedstawi korzyści z zastosowania rozwiązań marketing automation w budowaniu wielokanałowej relacji z klientem firmy eCommerce oraz firmy logistycznej.

Marcin Kalisiak z Zebra Technologies przedstawi doświadczenia z wdrożenia i funkcjonowania usług mobilnych opartych o funkcjonalności systemu Android w Royal Mail.

Eksperci z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych (PWPW S.A.) przedstawią usługi zaufania i identyfikacji elektronicznej, która mogą być świadczone przez operatorów pocztowych i kurierskich i  być źródłem dodatkowych przychodów w erze cyfryzacji.


Ubiegłoroczna czwarta edycja konferencji zgromadziła ponad 50 menadżerów reprezentujących najważniejszych operatorów pocztowych, kurierskich i logistycznych oraz wiodących dostawców technologii i rozwiązań dla sektora pocztowo-kurierskiego oraz logistycznego.

Zapraszamy do obejrzenia raportów z ostatnich edycji Forum Technologicznego :

Raport Forum Technologiczne 2016

Raport Forum Technologiczne 2015

Główne tematy tegorocznej konferencji :

> Mobilność w rozwoju nowoczesnych usług pocztowych i paczkowych;

> Cyfryzacja usług pocztowych (e-usługi; poczta hybrydowa; usługi e-komunikacji);

> Nowoczesne usługi finansowe świadczone mobilnie przez operatorów pocztowych i kurierskich;

> Usługi zaufania i identyfikacji elektronicznej;

> Outsourcing logistyczny, dropshipping i inne rozwiązania dla sektora e-commerce;

> Innowacyjne rozwiązania wyzwań ostatniej mili (paczkomaty; strefy samoobsługowe);

> Rozwiązania omnichannel w relacjach z klientem firmy logistycznej;

> Automatyzacja i innowacje w zakresie logistyki pocztowej i paczkowej;

> Nowe technologie i materiały usprawniające proces sortowania i magazynowania;

> Innowacje w zakresie optymalizacji usług i procesów wewnętrznych  operatorów;

> Innowacyjne rozwiązania informatyczne wspierające działalność operatorów;

> Geolokalizacja (produkty i innnowacje dla operatorów logistycznych);

> Innowacyjne modele dostaw (drony; pojazdy autonomiczne; ekonomia współdzielenia);

> Innowacje a   przyszłość rynku dostaw - możliwe zastosowania (Virtual Reality; Internet of Things; druk 3D etc.);

> Mobilne reklamy na pojazdach operatorów oraz reklamy w terminalach pocztowych;

> Samochody użytkowe dla operatorów pocztowych i kurierskich.


Przewidujemy udział około 50 menadżerów ze szczebla decyzyjnego reprezentujących najważniejszych operatorów pocztowych i kurierskich, przedstawicieli firm z sektora dystrybucyjnego, marketingu bezpośredniego, eCommerce, kolporterskiego oraz wiodących producentów i dostawców technologii oraz rozwiązań dla rynku logistycznego.

Tegoroczna edycja Forum składać się będzie z dwóch części :

> Kongresowej (prezentacje, debaty i dyskusje na głównej sali konferencyjnej);

> Wystawienniczej (stoiska prezentacyjne operatorów i producentów sprzętu) we foyer konferencyjnym.

Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w prestiżowych i praktycznych wnętrzach Hotelu Courtyard by Marriott znajdującego się bezpośrednio przy lotnisku Chopina w Warszawie. 
Główne obrady konferencji odbywać się będą w przestronnej sali Balowej im. Żwirki i Wigury (325 m2), a w pojemnym foyer konferencyjnym odbędzie się część wystawienniczo-targowa konferencji.
Operatorzy i dostawcy technologii będą prezentować tam najnowsze rozwiązania i produkty technologiczne dla branży pocztowo-kurierskiej, logistycznej oraz eCommerce. Foyer konferencyjne, restrauracje i bar kawowy zachęcają do kuluarowych rozmów biznesowych i towarzyskich.

Firmy zainteresowane współpracą partnerską, wygłoszeniem wystąpienia, prezentacją produktów w części targowej konferencji zapraszamy do współpracy partnerskiej : Informacje o współpracy.

Uczestników indywidualnych zapraszamy do udziału indywidualnego : Warunki Udziału i Formularz Zgłoszeniowy.

Zapraszam serdecznie do udziału w konferencji.

Michał Putkiewicz
Prezes Zarządu
Adventure Consulting Sp. z o.o.HONOROWY PATRONAT
PLATYNOWY
PARTNER


PARTNERPATRONAT


 

PATRONAT
MEDIALNY


 


   
WSTĘP PROGRAM PRELEGENCI REGULAMIN FORMULARZ SPONSORING FOLDER
 
 
  Copyright © 2008-2010 Adventure Consulting. Wszelkie prawa zastrzeżone.